Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, 1940/50-tal, teakfanér med svärtad dekor, ca 90x40 cm

bruksslitage, solblekt

904118

2021-04-18