Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, 1940/50-tal, teakfanér med svärtad dekor, ca 90x40 cm
bruksslitage, solblekt
904118
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här