Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Lammhult, 1950/60-tal, fanér i teak samt bemålad, höjd ca 75 samt 150x60 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

904124

2021-04-18