Skrivbord
2021-04-18
904124
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, Lammhult, 1950/60-tal, fanér i teak samt bemålad, höjd ca 75 samt 150x60 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage