Sängbord
2021-04-18
904130
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 2 st, 1 par, 1950/60-tal, fanér i teak, höjd ca 55 samt 45x30 cm
Smärre slitage