Salongsmöbel Art Deco

Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco
Salongsmöbel Art Deco

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSMÖBEL, 6 dlr., fanerad i mahogny, 1930-tal, Art Deco, intarsiadekor, blå klädsel, brännmärkt "Upsala Möblerings AB 1935", bestående av: soffa, 2 fåtöljer, 2 stolar samt klaffbord, soffans längd ca 200 cm

Slitage, ytskador, klädseln med skador

904131

2021-04-22