Pelle Hedman akvarell

Pelle Hedman akvarell
Pelle Hedman akvarell
Pelle Hedman akvarell
Pelle Hedman akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PELLE HEDMAN (1861-1933): "Från Konung Oskars besök i Mora sept 1892", signerad P. Hedman, akvarell, 32x25 cm

904133

2021-04-22