Skrivbord med stol

Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol
Skrivbord med stol

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD samt STOL, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, stomme av idegran, toppskivan delvist beklädd med läder med förgylld dekor, 3 lådor vid sarg, höjd ca 77, 160x75 cm

Bruksslitage, stol med slitage kring armlän

904140

2021-04-18