Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, 4 lådor, fanér i rot, handtag och beslag i förgylld brons, höjd ca 100 samt 94x47 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

904143

2021-04-18