Pierre Alechinsky "Extraits pour traits"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE ALECHINSKY (Född 1927): "Extraits pour traits", färgetsning, signerad samt numrerad 34/90 samt bok med fransl text av Michel Sicard, Èditions Galilée, Paris, 1989, färgetsningens bladmått 24,5 x 17 cm, boken 24 x 17,5 cm, i textilklädd kasett.
Fint skick.
904145
2021-04-25