2 200 SEK
2 000 SEK
INGEMAR THILLMARK, fåtölj, 1950-tal, teak samt svart läder, omärkt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, 1 hål vid sitsen
904146
2021-04-18