Taklampor Fönsterlampor 4 st

Taklampor Fönsterlampor 4 st
Taklampor Fönsterlampor 4 st
Taklampor Fönsterlampor 4 st
Taklampor Fönsterlampor 4 st

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPOR, 4 st, ca 1960/70-tal, mässing samt rökfärgat pressglas, höjd ca 20, diameter 15 cm

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

904150

2021-04-20