Soffa oidentifierad formgivare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, ca 1950/60-tal, möjligen Danmark, stomme av teak, löstagbara rygg och sittplymåer i grön textil, bredd ca 175, rygghöjd 70, sitthöjd ca 42 cm

bruksslitage

904152

2021-04-18