ISTVAN BIRKAS

ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS
ISTVAN BIRKAS

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISTVAN BIRKAS (Ungern, 1947-2018): (2) Kompositioner, signerade a tergo, blandteknik av bl.a. trä, längd ca 150x95 respektive 222x95 cm

Katalog medföljer

Bruksslitage

904154

2021-04-21