Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ISTVAN BIRKAS (Ungern, 1947-2018): (2) Kompositioner, signerade a tergo, blandteknik av bl.a. trä, längd ca 150x95 respektive 222x95 cm
Katalog medföljer
Bruksslitage
904154
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här