Taklampa Lyfa
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, Lyfa, bemålad plåt, för 6 ljuspunkter, märkt Lyfa, type 24. 4738, diameter ca 150 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. Glaskupor hämtas i kundtjänst.
904159
2021-04-18