Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TABURETT, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, bestad, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage, löst kantband

904191

2021-04-19