Takarmatur Hans Agne Jakobsson
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa "Carolin" 1900-talets andra hälft, cremefärgad skärm, etikettmärkning, sex ljuspunkter, stomme av mässing, tygklädd skärm, diameter ca 53 cm, H ca 90 cm
Skador: Bruksslitage på lampskärm, fläckar, ej funktionstestad
904199
2021-04-23