Rökbord
Closed
2021-04-19
904202
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RÖKBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, skiva i mässing med antikiserande reliefdekor, höjd 59, diameter 52 cm
Slitage