Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, skiva i mässing med antikiserande reliefdekor, höjd 59, diameter 52 cm

Slitage

904202

2021-04-19