Ingegerd Silow rölakan

Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan
Ingegerd Silow rölakan

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, ull på bomullsvarp, signerad IS, 235x173 cm

bruksslitage, fläckar

904206

2021-04-25