Sengustavianskt spelbord

Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord
Sengustavianskt spelbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SPELBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, beslag i mässing, 2 ljusbrickor, invändigt filtklädd, medföljande spelmarker, höjd 78, 94x45 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, slitage

904207

2021-04-19