Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPELBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, beslag i mässing, 2 ljusbrickor, invändigt filtklädd, medföljande spelmarker, höjd 78, 94x45 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, slitage
904207
2021-04-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner