Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
CARL DANGEL, matta, 1950-tal, rölakan, signerad CD, 295x194 cm
bruksslitage samt lagningar och fläckar
904208
2021-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här