Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérat med valnöt samt valnötsrot, höjd 76, 102x66 cm
Fuktfläckar, slitage
904209
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här