Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER-OLOF ROSÉN (född1944): Risfält, signerad o daterad PO Rosén mars 1970, olja på duk, ca 123x99 cm
904212
2021-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här