Per-Olof Rosén oljemålning

Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning
Per-Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER-OLOF ROSÉN (född1944): Risfält, signerad o daterad PO Rosén mars 1970, olja på duk, ca 123x99 cm

904212

2021-04-19