Josef Frank soffa modell 678 Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, modellnr 678, Firma Svenskt Tenn, soffan formgavs ursprungligen under mitten 1930-talet, lösa sittplymåer, linklädsel från Firma Svenskt Tenn, åttakantiga ben i betsad bok, längd ca 190 cm
Smärre slitage, Omklädd och nystoppad för 1 år sedan
904228
2021-04-20