Josef Frank soffa modell 678 Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEF FRANK, soffa, modellnr 678, Firma Svenskt Tenn, soffan formgavs ursprungligen under mitten 1930-talet, lösa sittplymåer, linklädsel från Firma Svenskt Tenn, åttakantiga ben i betsad bok, längd ca 190 cm

Smärre slitage, Omklädd och nystoppad för 1 år sedan

904228

2021-04-20