Spegel med konsolbord
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserat, fasettslipat glas, skiva med imitationsmåleri, dekor i pastellage, spegelns mått 130x104, konsolens höjd 80, 86x40 cm
Skador, slitage, ombronserad, lösa delar
904231
2021-04-20