Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

1 100 SEK

3 000 SEK

SPEGEL med konsolbord, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserat, fasettslipat glas, skiva med imitationsmåleri, dekor i pastellage, spegelns mått 130x104, konsolens höjd 80, 86x40 cm

Skador, slitage, ombronserad, lösa delar

904231

2021-04-20