Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Hasselbuskar I", signerad och daterad Inge Schiöler 1959, pastell, ca 52x39 cm
Inköpt av nuvarande ägares mormor 1966 på God Konst
Smärre slitage
904234
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här