Schiöler pastell

Schiöler pastell
Schiöler pastell
Schiöler pastell
Schiöler pastell

Klubbat för:

9 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Hasselbuskar I", signerad och daterad Inge Schiöler 1959, pastell, ca 52x39 cm

Inköpt av nuvarande ägares mormor 1966 på God Konst

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

904234

2021-04-20