Klubbat för:
9 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Hasselbuskar I", signerad och daterad Inge Schiöler 1959, pastell, ca 52x39 cm
Inköpt av nuvarande ägares mormor 1966 på God Konst
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
904234
2021-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner