Fritz Högberg oljemålning

Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning
Fritz Högberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRITZ HÖGBERG (1899-1956): Landskap, signerad F. Högberg, olja på pannå, ca 34x26 cm

Smärre slitage

904235

2021-04-20