Jan Runefelt oljemålning

Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN RUNEFELT, (f. 1946), "Tunnelbanan, Slussen -96" olja på duk 41x62 cm

Smärre slitage

904236

2021-04-20