Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): Pojken, olja på duk 42x29 cm, signerad

Smärre slitage

904237

2021-04-20