Axel Einar Lindskog

Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog
Axel Einar Lindskog

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL EINAR LINDSKOG, Gipsrelief, motiv med kvinnofigur, signerad A E Lindskog, ca 72x42,5 cm

Nagg

904238

2021-04-19