Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, omkring 1940/50-tal, etikettmärkt "Stiletto", Svenska Möbelfabrikerna, fanerat med mahogny, pardörrar med bakomliggande barinredning i ek, höjd ca 117, 40x105 cm, nyckel finns
Smärre slitage, toppskivan med lagad skada i bakkant
904240
2021-04-20