Barskåp 1940/50-tal Stiletto

Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto
Barskåp 1940/50-tal Stiletto

Klubbat för:

17 000 SEK

2 500 SEK

BARSKÅP, omkring 1940/50-tal, etikettmärkt "Stiletto", Svenska Möbelfabrikerna, fanerat med mahogny, pardörrar med bakomliggande barinredning i ek, höjd ca 117, 40x105 cm, nyckel finns

Smärre slitage, toppskivan med lagad skada i bakkant

904240

2021-04-20