Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEMCUP, 2-delad, porslin, Kina, omkring 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 15 cm
Smärre slitage, nagg
904242
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här