Stemcup Kina

Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina
Stemcup Kina

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEMCUP, 2-delad, porslin, Kina, omkring 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 15 cm

Smärre slitage, nagg

904242

2021-04-18