Michael Kors ryggsäck

Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck
Michael Kors ryggsäck

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHAEL KORS, ryggsäck, svart skinn, förgyllda detaljer, 30x35x10 cm, inkl. dustbag

Bruksslitage

904249

2021-04-19