Urna med lock porslin Kina Kanton

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, porslin, Kina, Kanton, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor med motiv av figurscener, höjd ca 47 cm

Smärre slitage

904250

2021-04-21