Fat Kina
2021-04-21
904255
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av figurscen, diam ca 21 cm
Smärre slitage