Arne Jacobsen karmstolar 1 par
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 500 SEK
ARNE JACOBSEN, karmstolar, 1 par, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, svartlackerat stålunderrede, klädda i svart skinn, delvis märkta FRITZ HANSEN MADE IN DENMARK 1989, sitthöjd 44,5 cm
Fanérskador, bruksslitage
904256
2021-04-19