Arne Jacobsen karmstolar 1 par

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

ARNE JACOBSEN, karmstolar, 1 par, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, svartlackerat stålunderrede, klädda i svart skinn, delvis märkta FRITZ HANSEN MADE IN DENMARK 1989, sitthöjd 44,5 cm

Fanérskador, bruksslitage

904256

2021-04-19