Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SPEGELLAMPETTER, ett par, 1900-tal, gustaviansk stil, förgyllda, ljushållare i mässing, dekor med pärlstav samt bandrosett, ca 37x28cm
Smärre slitage
904259
2021-04-20