Stolar 4 st orkesterstolen

Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen
Stolar 4 st orkesterstolen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN MARKELIUS, stolar, 6 st, orkesterstolen, klädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor

904263

2021-04-20