Stolar stålrör

Stolar stålrör
Stolar stålrör
Stolar stålrör
Stolar stålrör
Stolar stålrör
Stolar stålrör

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, stålrör, björksits med rotting, sitthöjd 44 cm, Italien, 1980-tal

Slitage, fötter saknas

904266

2021-04-20