Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Ryttare, färgetsning, signerad samt numrerad 18/50, ca 27 x 33 cm
904267
2021-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här