Lennart Rosensohn färgetsning

Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning
Lennart Rosensohn färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Ryttare, färgetsning, signerad samt numrerad 18/50, ca 27 x 33 cm

904267

2021-04-23