Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON, Karin, fåtöljer, 1 par, blått tyg, kromad ställning, 1970/80-tal, sitthöjd ca 40 cm
Smärre slitage, hål i klädsel på ena fåtöljen
904269
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här