Bruno Mathsson fåtöljer 1 par

Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par
Bruno Mathsson fåtöljer 1 par

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, Karin, fåtöljer, 1 par, blått tyg, kromad ställning, 1970/80-tal, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, hål i klädsel på ena fåtöljen

904269

2021-04-20