Matbord teak
2021-04-20
904271
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, teak, med iläggskiva, ca höjd 73, 150x110 cm, 1960-tal
Smärre slitage