Matbord teak

Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak
Matbord teak

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, teak, med iläggskiva, ca höjd 73, 150x110 cm, 1960-tal

Smärre slitage

904271

2021-04-20