Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, teak, med iläggskiva, ca höjd 73, 150x110 cm, 1960-tal
Smärre slitage
904271
2021-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här